Gra Super Mario Bros Flash

Największa polska strona Mario

Witaj na stronie z grami flash Mario Bros.
Mario Bros to znana platformówka firmy nintendo, której pierwsza wersja wyszła W 1981 roku, a jej kolejne wersje wychodzą do dziś. Poniżej do wyboru kilkanaście gier flash z Mario (lub powiązanych), zapraszam także do odwiedzin z historią Mario w grach komputerowych (znajdziecie tam również openingi do seriali animowanych). Miłego grania.
Gry Mario Tapety Mario Bajki Mario Historia Mario Do ściągnięcia

Znajdujesz się na 4 podstronie z grami Mario. Kliknij nawigację aby zobaczyć inne gry Mario

<< Cofnij 1 2 3 4 5 6 7 Dalej>>
arena walk mario brosSuper Mario Rush Arena
Opis:Arena walk Mario Bros to gra polegająca na pokonaniu nadchodzących przeciwników poprzez wskakiwanie na ich głowy. W czasie gry zdobywasz punkty (w zależności od przeciwnika), możesz dokonywać combosów przeskakując z wroga na wroga, co premiowane jest dodatkową punktacją. Gra oferuje trzy poziomy, z czego 2 są zablokowane podczas rozpoczęcia rozgrywki.
Strzałki lewo/prawo - poruszanie się
Góra - Skok
tetris 3 z marioMario Tetris 3
Opis:Tetris to chyba najpopularniejsza układanka elektroniczna na świecie, więc na jej temat nie mamy nic do dodania. To wydanie powiązane bezpośrednio z Mario - mamy możliwość wyboru scenerii ze świata Mario, towarzyszą nam dzwięki znane z serii gier i przyjemna, typowa dla Mario muzyczka.
Góra - zmiana klocka
Dół - Przyśpieszenie układania
P - Pauza
Q - Zmiana jakości wyświetlania
tetris 3 z marioMario Tetris 3
Opis:Mario Slots jest emulatorem znanych w Stanach maszyn na pięciocentówki, potocznie zwanych Black Jackiem. Gra polega na obstawianiu takich samych obrazków, wyboru należy dokonywać pomiędzy pierwszą linią pod głownym ekranem gry "lines" - tutaj decydujesz po ilu liniach gra szukać ma takich samych obrazków, za pomocą drugiego rzędu (bets) ustalasz wysokość stawki. Następnie wystarczy nacisnąć spację i czekać na wyniki.
Myszka - poruszanie się
Spacja - start losowania
mario strzelecMario Gunman
Opis:Ciekawa koncepcja gry osadzona w świecie Mario. Na początku rozgrywki posiadasz 100 złotych monet za które musisz zakupić broń do walki z przeciwnikami, a Twoim zadaniem jest obrona wieży przed nacierającym wrogiem. Warto co jakiś czas odbudowywać wieżę i cały czas posiadać dwa typy broni (najlepiej podarować sobie te najtańsze i skupić się na broni automatycznej). Gra wciąga.
Myszka - poruszanie się
A - broń wyżej
Q - broń niżej
1-4 - szybki wybór broni
odbijanie piłkiMario Kick Up
Opis:Odbijanie piłki główką, prosta gra w której musisz tak pokierować piłką, aby zbierać emblematy które pojawiają się w róznych miejscach na planszy. Różne emblematy posiadają inną punktację, muszelka zwalnia postać Mario, muchomor przyśpiesza.
Strzałki - poruszanie się


Znajdujesz się na 4 podstronie z grami Mario. Klinknij nawigację aby zobaczyć inne gry Mario

<< Cofnij 1 2 3 4 5 6 7 Dalej>>

Postacie z gier Mario
Mario

Główna postać serii, waleczny włoski hydraulik Mario który mieszka w Grzybowym Królestwie. Jego przeciwnikiem jest Bowser, który chce zawładnąć królesttwem. Mario od momentu debiutu w grach komputerowych wystąpił w ponad 200 produkcjach!

Luigi

Luigi to waleczny brat Mario który ramię w ramię ze swoim rodzeństwem stawia czoła Bowserowi i jego załodze. Prywatnie jest stolarzem i hydraulikiem i mieszka w Grzybowym królestwie.

Księżniczka Peach

Po raz pierwszy wystąpiła w grze Super Mario Bros. Ukochana Mario która włada Grzybowym królestwem, bardzo często uprowadza ją Bowser. Niekiedy zdarza się, że walczy, bo potrafi to robić, tak jak w Super Mario RPG i Super Mario Bros. Księżniczka Peach nie jest pierwszą ukochaną Mario: W Donkey Kong Mario musiał uratować Paulinę, swoją dawną dziewczynę.

Yoshi

Przyjaciel Mario oraz postać i również nazwa gatunku z gier Nintendo i ze świata Mario Bros.Po raz pierwszy pojawia się w grze Super Mario World. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do otoczenia. Wyglądem przypomina zielonego dinozaura. Jego głównym domem jest wyspa Yoshich. Yoshi są różnolorowi i posługują się swoim własnym językiem. Mario i Luigi jako jedyni rozumieją swojego zielonego przyjaciela.

Bowser

Bowser jest odwiecznym wrogiem Mario i głównym złym charakterem serii gier Mario. Wszystkie jego próby uprowadzenia Peach nie udają się. Posiada wiele zamków oraz potężny zestaw broni - łódź podwodną, czołgi, statki wojenne, krążownik Koopa i Koopa Clown Car. Za młodu zajmował się nim czarodziej Kamek. Bowser jest tatą ośmiu dzieci.

Wario

Zły kuzyn Mario, wraz z Waluigi, złym odpowiednikiem Luigiego próbował sporo namieszać. Na początku był stworzony jako przeciwnik Mario, później dostał dedykowane tytuły w których nie do końca był już taki zły, a na pewno był główną postacią przemierzającą światy gier Mario. Ma wspaniały szyderczy śmiech. Ciekawa postać.

Goomba

Gatunek ze Grzybowego królestwa. po raz pierwszy Goombas pojawili się w grze Super Mario Bros.. Większość Goombas jest sługami Bowsera, lecz niektórzy są przyjaźni (np. rodzina zamieszkująca Goomba Village w grze Paper Mario). Aby zniszczyć Goombę, wystarczy go nadepnąć. Występuje właściwie we wszystkich grach z Mario. Wyglądem przypomina grzyba.

Koopa Troopa

Przedstawiciele grupy Koopa. Z wyglądu przypominają żółwie. Po raz pierwszy wystąpiły w grze Super Mario Bros., gdzie były przeciwnikiem dla braci Mario. Większość z nich jest sługami Bowsera, jednak niektóre są przyjazne, np. te z Koopa Village. Istnieje kilka odmian Koopy Troopy, np. Hammer Bros., Dry Bones czy Koopa Paratroopa (na obrazku).
Mapa strony:
Gry Mario - zagraj online:
Monoliths Mario World
Super Mario Power Coins
Super Mario Bounce
Super Bandit Bros
Donkey Kong
Super Mario Rush Arena
Mario Cave
MarioKart
Megaman in Mario World
Sonic Lost in Mario World
Super Marco
Flash Waluigi
Luigi - Castle on fire
Make Mario Up
Super Mario Boat Bonanza
Flash Mafia Bros
Mario Tetris
Mario Slots
Mario Gunman
Mario Star Catcher
Super Mario 64
Mario World Revived
Super Flash Mario Bros
Marios Adventure 2
Luigis Day
Luigis Revenge
Mario Game Pack
Super Mario Sunshine 64
Marios Adventure
Super Mario Time Attack
Super Mushroom Mario
Koopas Revange
Marios Time Attack
Mario Kick Up
Tapety Mario Bros
Tapeta z Mario Bros 1
Tapeta z Mario Bros 2
Tapeta z Mario Bros 3
Tapeta z Mario Bros 4
Tapeta z Mario Bros 5
Tapeta z Mario Bros 6
Tapeta z Mario Bros 7
Tapeta z Mario Bros 8
Tapeta z Mario Bros 9
Tapeta z Mario Bros 10
Tapeta z Mario Bros 11
Tapeta z Mario Bros 12
Bajki Mario Bros - oglądaj online
Bajka Mario-Koszmar podróży w czasie
Bajka Mario-Cudnej Urody Ślicznotka
Bajka Mario-Gady w Ogrodzie Różanym
Bajka Mario-Ninja
Bajka Mario-Sekwencja otwierająca
Historia Gier Mario
Gry mario do ściągnięcia
Gry Mario Tapety Mario Bajki Mario Historia Mario Do ściągnięcia